Contact

Een zakelijke relatie begint altijd met persoonlijk contact. We nodigen u daarom van harte uit om vrijblijvend contact met ons op te nemen.

Eric Oving
T:
+31 6 38894483
E: eric.oving@bb-int.nl

Kerst Doornhof
T:
+31 6 20033002
E: kerst.doornhof@bb-int.nl

Kerst Doornhof
T:
+31 6 20033002
E: kerst.doornhof@bb-int.nl

Menno Woldhuis
T:
+31 6 40903133
E: menno.woldhuis@bb-int.nl

Menno de Boer
T:
+31 6 11261401
E: menno.de.boer@bb-int.nl

T: +31 6 20033002
E: kerst.doornhof@bb-int.nl

Business Boost International B.V.

BB-Int en Business Boost International zijn een geregistreerd woord- en beeldmerk

Locatie Nederland

'Het Tolhuis'
Tolweg 3-1
3741 LM Baarn
Nederland

Telefoon: +31 35 5431561

KvK Gooi-, Eem- en Flevoland: 54780217
BTW-nummer: NL851437655B01

​Locatie Ierland

Kilian Duignan/ Seamus Murphy
Enterprise Management Resource,

Crosstown,

Wexford

Republic of Ireland​

T: +353 053/9100713

M: +353 087/6950382 Kilian Duignan

Kduignan@bb-int.ie

M: +353 089-4524255 Seamus Murphy

Smurphy@bb-int.ie


Locatie Oekraïne

Business Boost International B.V.
General Almazov Street (Kutuzova), 18/7 (letter V),
4e verdieping
01133, Kyiv
Oekraïne

Kutuzova straat is de voormalige straatnaam

Locatie Spanje

Business Boost International Spain SL
Avda. Diagonal 453 bis, 2ª
08036 Barcelona (Spain)
T: +34 93 363 83 98

Locatie Duitsland

Bleichstraße 4                                                           89077 Ulm                                                        Germany
T: +49 (0) 731/ 963 388 50                       team@gruf.eu                              http://gruf.eu/business-boost-international/

Locatie Denemarken

Svejstrupvej 19 , Bidstrup                                       8870 Langå  
Denemarken                                            
T: +45 29 21 81 70
T: +45 53 34 16 96 

Locatie België

Katwilgweg 2

2050 Antwerpen

België

T: +32 (0) 3 210 18 85


Locatie Tsjechië

Pivovarská 626/7
150 00 Praha 5
Tsjechië

T: +420603 166 553

T: +420 603 166 553
Pivovarská 626/7
150 00 Praha 5
Czech Republic